YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Project
he: פרוייקט

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Summary
he: תקציר

en: URL
he: כתובת URL

en: Not found
he: לא נמצא

en: Commands
he: פקודות
