YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Project
hi: परियोजना

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Summary
hi: सारांश

en: URL
hi: यूआरएल

en: Not found
hi: नहीं मिला
