YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Project
hr: Projekt

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Summary
hr: Sažetak

en: Not found
hr: Nije nađeno
