YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Project
hu: Projekt

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Summary
hu: Összegzés

en: URL
hu: Webcím

en: Not found
hu: Nem található

en: Commands
hu: Parancsok
