YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Not found
hy: Չի գտնվել
