YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Login
it: Accedi

en: Summary
it: Sommario

en: Not found
it: Non trovato
