YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Project
ja: プロジェクト

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Summary
ja: 概要

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Commands
ja: コマンド

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
