YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Summary
ku: کورتە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە
