YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Project
lt: Projektas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Not found
lt: Nerasta
