YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Not found
nl: Niet gevonden
