YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Project
pl: Projekt

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Commands
pl: Polecenia

en: Project ID
pl: ID projektu
