YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Project
pt: Projecto

en: Login
pt: Entrar

en: Password
pt: Senha

en: Summary
pt: Resumo

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Commands
pt: Comandos

en: Project ID
pt: ID do Projecto

en: Description format
pt: Formato de descrição
