YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Project
ru: Проект

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: Summary
ru: Сводка

en: Not found
ru: Не найдено
