YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Summary
sl: Povzetek

en: Not found
sl: Ni najdeno
