YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Project
tr: Proje

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Summary
tr: Özet

en: Not found
tr: Bulunamadı
