YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Not found
ug: تاپالمىدى
