YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Project
uk: Проект

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Summary
uk: Резюме

en: URL
uk: URL-адреса

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Commands
uk: Команди

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Description format
uk: Формат опису
