YouTube Field (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
