YouTube Field (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
