YouTube Field (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Video ID
nl: Video-ID

en: YouTube settings
nl: YouTube-instellingen

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Enable privacy-enhanced mode
nl: Privacymodus inschakelen

en: YouTube thumbnail directory
nl: YouTube-miniatuur map

en: YouTube video
nl: YouTube-video

en: Please provide a valid YouTube URL.
nl: Voer een geldige YouTube-URL in.

en: YouTube thumbnail
nl: YouTube-miniatuur

en: YouTube video size
nl: YouTube-videogrootte

en: Failed to create YouTube thumbnail directory: %dir
nl: Het aanmaken van de map voor YouTube-miniaturen %dir is mislukt.

en: YouTube Field
nl: YouTube-veld

en: Fix overlay problem on IE8 and lower
nl: Probleem met overlay oplossen in IE8 en lager

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: No placeholders
nl: Geen plaatshouders

en: URL placeholder: @placeholder_url
nl: URL-plaatshouder: @placeholder_url

en: Hide logo
nl: Logo verbergen
