YouTube Field (3.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Output this field as a link
pl: Jako odnośnik

en: Field types
pl: Typy pól

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: No placeholders
pl: Brak zaślepek

en: URL placeholder: @placeholder_url
pl: Zaślepka adresu URL: @placeholder_url

en: Hide logo
pl: Ukryj logo
