YouTube Field (3.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
