YouTube Field (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: The @label field of the node.
ca: El camp @label del node.

en: Save and publish
ca: Desa i publica

en: Nothing
ca: Res

en: Video url
ca: URL del vídeo

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: No placeholders
ca: Sense reemplaçaments

en: URL placeholder: @placeholder_url
ca: Reemplaçament de la URL: @placeholder_url

en: Hide logo
ca: Amaga el logotip
