YouTube Field (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Settings
da: Indstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Field types
da: Felttyper

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Save and publish
da: Gem og udgiv

en: Nothing
da: Intet

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: No placeholders
da: Ingen placeholders
