YouTube Field (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Nothing
hy: Ոչինչ
