YouTube Field (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Settings
jv: Sétingan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
