YouTube Field (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
