YouTube Field (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
