YouTube Field (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Nothing
ka: არაფერი
