YouTube Field (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Settings
fi: Asetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Output this field as a link
fi: Näytä kenttä linkkinä

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: No placeholders
fi: Ei paikkamerkkejä

en: URL placeholder: @placeholder_url
fi: Verkko-osoitteen paikkamerkki: @placeholder_url
