YouTube Field (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Settings
gl: Axustes

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Output this field as a link
gl: Amosar este campo como unha ligazón

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
