YouTube Field (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು
