YouTube Field (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Image style
cy: Arddull delwedd
