YouTube Field (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Settings
ro: Setări

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: No placeholders
ro: Fără înlocuitor

en: URL placeholder: @placeholder_url
ro: Înlocuitor URL: @placeholder_url
