Youtube playlist (2.3.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: API key
es: Clave del API

en: Changed
es: Modificado
