Youtube playlist (2.3.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: API key
de: API-Key

en: Changed
de: Geändert

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.
