Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: URL
be: Спасылка

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: API Key
be: Ключ API
