Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Custom URL
bg: Други
