Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua
