Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: Published
fil: Inilathala

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
