Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Channel
lv: Kanāls

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL
