Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
