Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Channel
nl: Kanaal

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Video ID
nl: Video-ID

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Playlist ID
nl: Afspeellijst-ID
