Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Playlists
oc: Lista de lectura

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Custom URL
oc: URL personalizada
