Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну
