Youtube Plus (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: URL
ug: ئادرېس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش
