Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Custom URL
ca: URL personalitzada
