Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: On
de: An

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: Playlists
de: Wiedergabelisten

en: Item Count
de: Anzahl Exemplare

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Channel
de: Kanal

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Channel Name
de: Kanalname

en: Video ID
de: Video-ID

en: Custom URL
de: Benutzerdefinierte URL

en: Channel ID
de: Kanal-ID

en: Playlist ID
de: ID der Playlist

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
