Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
