Youtube Plus (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Playlists
hu: Lejátszási listák

en: URL
hu: Webcím

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Channel
hu: Csatorna

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Add channel
hu: Csatorna hozzáadása
